Eesti English Русский
 

NÕUSTAMISKESKUS

MTÜ TK & Partnerid Nõustamiskeskuse eesmärgiks on pakkuda Pärnumaa ja Viljandimaa elanikele professionaalset psühholoogilist nõustamist, teraapiat ja konsultatsioone. Lähtume oma töös põhimõttest, et inimene on tervik ning psühholoogilises kriisiseisundis või endaga mitte  rahul olles ei ole tõenäoline, et suudame olla piisavalt head sõbrad, elukaaslased, vanemad oma lastele. Seega tuleb meil hoolt kanda esmalt iseenese eest.
Meil on hea meel, kui usaldate meile oma mured, ebakindlused või lihtsalt küsimused. Tahame olla teile toetavaks saatjaks eneseuuringute ning –arengu teel.

MTÜ TK & Partnerid Nõustamiskeskus on psühholoogilise nõustamise teenuse osutamisel koostööpartneriks Eesti Töötukassale ja Sotsiaalkindlustusametile.

 


NÕUSTAMISKESKUS PÄRNUS
Asume Pärnus aadressil Rüütli 41 II korrus

Keskuses pakuvad oma teenuseid psühholoogid Monika Luik ja Toomas Kask.  Oleme aastaid koos töötanud Pereabikeskuse psühholoogiateenistuses ning sealt saadud kogemused on olnud väga mitmekülgsed ja on meid palju õpetanud. Usume, et suudame olla empaatilised, siirad ja toetavad väga erinevate inimeste suhtes, olles seejuures mittehinnangulised ja arengukesksed.

Pakume oma klientidele järgmisi teenuseid:
    - psühholoogiline nõustamine ja konsultatsioon
    - liivateraapia
    - analüütiline psühhoteraapia
    - noorukite nõustamine

    - paarinõustamine
    - kriisinõustamine

NÕUSTAMISKESKUS VILJANDIS
Käesoleval ajal ei ole Viljandi nõustamiskeskusel oma kabinetti.

Teenuseid osutab psühholoog Riina Pürg, kellega palume ühendust võtta alljärgnevate kontaktide kaudu:
Telefon: 52 62 783.    
E-post: riinasoom@gmail.com


Pakume oma klientidele järgmisi teenuseid:
    - psühholoogiline nõustamine ja konsultatsioon
    - pereteraapia
    - sõltuvusnõustamine